Bizden Haberler...

2

2015 yılı Aralık ayı sonunda üretimine başlanan Çiftliğim Gübre hakkındaki üretim detayları, ürün içeriği ve çalışma prensipleri ile ilgili daha detaylı bilgiye www.ciftligimgubre.com.tr adresinden ulaşabilir, sorularınızı bize kolaylıkla iletebilirsiniz.

2

"Organik tarım, sağlıklı yaşam" mottosuyla yola çıktığımız "Çiftliğim Gübre" markası ile organik kompost gübre üretimine başlamış bulunuyoruz. Hayvancılığın doğal çıktısı olan organik atıklarımızı kullanılarak elde ettiğimiz gübre ile daha kaliteli daha verimli ve daha sağlıklı tarım ve hayvancılık yapmaya çalışan herkes için işleyip paketlediğimiz organik gübremizi satışa sunmuş bulunmaktayız.

3

DAMIZLIK DÜVE ve BESİLİK ERKEK HAYVAN SATIŞI / Kapasite fazlası olan yüksek verimlilikte safkan siyah beyaz alaca 3. ve 4. nesil kendi ürünümüz buzağı, dana ve gebe düvelerimiz satılıktır. Hayvanlarımız süreli tüm aşı ve kontrolleri yapılmıştır. Çiftliğimiz bölgede destekleme kredisi standartlarına uygun tek işletmedir. Hayvan başına ortalama süt veriminin yükseltilmesi amacıyla sürü genetiğinin korunup geliştirilmesine önem verilmek suretiyle sürekli veteriner kontrolünde süt ve besi sığırcılığı yapıldığından tohumlama ithal ürün kullanılarak yüksek kalitede yapılmaktadır.